Pożyczka bez bik i krd – dla kogo?

  • by

Pieniądze często potrzebne są niemal od zaraz, przez co uzyskanie kredytu lub pożyczki w banku może być zbyt czasochłonne. Dodatkowo nie każdy klient jest dla banku na tyle wiarygodny, aby chciał on mu pożyczyć pieniądze. Pożyczka bez bik i krd jest rozwiązaniem dla osób, które po pierwsze nie chcą czekać długo na pieniądze, po drugie zaś nie mają całkowicie czystej historii kredytowej.

Pożyczka bez bik i krd – ile można pożyczyć?

Kwoty pożyczek zależne są od oferty konkretnej firmy pożyczkowej, jednak zwykle oscylują w okolicach kilku, czasem nawet do kilkunastu tysięcy. To, ile finalnie otrzymamy, zależy od umowy, jaką zawrzemy z firmą pożyczkową. Pożyczka bez bik i krd pozwoli na sfinansowanie drobnych, często nieprzewidzianych wydatków. Dzięki niej gospodarstwa domowe będą mogły utrzymać płynność finansową. Warto mieć na uwadze fakt, że nie są to pożyczki, które sfinansować mają duże wydatki, takie jak na przykład zakup nowego auta. 

Pożyczka bez bik i krd – dlaczego warto?

Pożyczkę tego typu mogą otrzymać klienci, którzy mają za sobą pewną historię kredytową, która dla banku nie będzie całkowicie wiarygodna. Opóźnienia w spłatach rat, niespłacenie do końca poprzednich pożyczek czy inne, niekorzystne dla nas sytuacje nie stawiają klienta w dobrym świetle, przez co nie może on liczyć na pożyczkę z banku. Co więcej, posiadanie jakichkolwiek długów w czasie ubiegania się o kolejną pożyczkę często stanowi powód, dla którego nasz wniosek zostaje odrzucony. Tymczasem pożyczka bez bik i krd w https://ysa.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd-online/ to doskonałe rozwiązanie dla osób już zadłużonych, gdyż firma pożyczkowa nie sprawdza klienta pod kątem tak zwanej zdolności kredytowej.

Pożyczka bez bik i krd – koszty

Na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki i prowizja, jaką pobiera firma. Odsetki zależne są od odgórnie ustalonej stopy procentowej, natomiast prowizja jest indywidualnie ustalana przez firmę pożyczkową. Zazwyczaj koszty tego typu pożyczek są stosunkowo duże, głównie ze względu na to, że firma pożyczkowa przejmuje na siebie w całości ryzyko niewypłacalności klienta. Pożyczka bez bik i krd nie przewiduje bowiem zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczeniowej, na mocy której ubezpieczyciel zobowiązuje się do pokrycia kosztów w przypadku niewypłacalności klienta. Jest to także duży plus dla pożyczkobiorcy, gdyż nie musi on tym samym ponosić dodatkowych kosztów ubezpieczenia, które często są bardzo wysokie. Nie ma tutaj obowiązku zabezpieczania spłaty pożyczki w jakikolwiek sposób, co stanowi korzyść klienta.