Porównywarka kont bankowych

  • by

Konta bankowe dla studentów oferują wiele korzyści, korzyści i funkcji, których inne usługi bankowe mogą nie zapewniać. Jeśli jesteś studentem z dobrym wynikiem lub dorosłym studentem gotowym do wejścia na rynek pracy, masz opcje wyboru konta bankowego z funkcjami, które odpowiadają Twoim potrzebom. Zanim zaczniesz porównywać rachunki bankowe, przeanalizuj swoje osobiste potrzeby bankowe. Konta bankowe są podzielone na kilka ogólnych typów. Który typ jest dla Ciebie najlepszy?

Korzyści z otwierania rachunków bankowych

Chase Bank Account for College Students: najlepsze konto bankowe dla uczniów szkół średnich. Konto Bank of America ze specjalnym kontem dla studentów: Najlepsze konto oszczędnościowe dla studentów. Capital One 360 ​​Money Account: idealne dla uczniów szkół średnich. Konto Bank of America Platinum Plus: idealne dla studentów. Oprocentowanie jest różne w różnych bankach, ale większość oferuje studentom oferty specjalne bez oprocentowania lub o niskim oprocentowaniu. Odkryj konto Cashback Plus dla studentów: nie oferuje odsetek przez pierwsze sześć miesięcy po otwarciu. Konto Cash Back w amerykańskim banku dla studentów: oferuje wysokie oprocentowanie, brak minimalnego salda i brak ograniczeń w zdobywaniu zachęt i regularnych oszczędnościach.

Najłatwiejszym sposobem porównania rachunków bieżących i banków o wysokim oprocentowaniu jest skorzystanie z internetowej porównywarki banków. Większość banków internetowych oferuje bezpłatne porady i zasoby dotyczące sprawdzania i oszczędzania. Jeśli obecnie pracujesz w pełnym wymiarze godzin lub jesteś na emeryturze, wojskowym lub w ciąży, aplikacja do sprawdzania i oszczędzania w banku online to łatwy i szybki sposób na porównanie oferty w zaciszu domu.

Rachunki oszczędnościowe o wysokim oprocentowaniu są zwykle oferowane po wyższym oprocentowaniu niż rachunki bieżące o niskim oprocentowaniu. Niektóre banki oferują karty typu combo, które obejmują zarówno rachunek oszczędnościowy o wysokim oprocentowaniu, jak i rachunek bieżący o niższym oprocentowaniu. Karty łączone są atrakcyjnym wyborem dla pożyczkobiorców, ponieważ oferują wyższe oprocentowanie przy cashbacku i większe oszczędności. Rachunki cashback o wyższym oprocentowaniu są idealne dla pożyczkobiorców, którzy potrzebują również rachunku bieżącego o niskim lub umiarkowanym oprocentowaniu. Są to również świetne opcje dla kredytobiorców, którzy chcą zbudować mały fundusz emerytalny.

Większość usług bankowości internetowej oferuje bezpośrednie wpłaty środków podlegających regulacjom federalnym bezpośrednio na konto. Prawie wszystkie banki pozwalają na dokonywanie bezpośrednich wpłat na rachunki bankowe bez potrzeby gwaranta. Ponadto większość z nich umożliwia połączenie karty debetowej z bieżącym kontem. Możesz używać swojej karty debetowej do robienia zakupów online lub u dowolnego sprzedawcy uczestniczącego w programie przy użyciu ich karty. Jeśli masz aktywne konto czekowe lub oszczędnościowe, możesz mieć możliwość przeniesienia salda karty debetowej na rachunki bieżące.

Istnieje kilka zalet wyboru rachunku z bezpośrednią wpłatą w porównaniu z tradycyjnymi bankami. Po pierwsze, bezpośrednia wpłata umożliwia zarządzanie własnymi pieniędzmi poprzez ich automatyczne wpłaty na konta bankowe. Zapewnia to natychmiastowy dostęp do salda konta. Wiele osób zauważa, że ​​zazwyczaj mają dodatkowe pieniądze na swoich kontach, kiedy dokonują tego typu przelewów.

Możesz także otworzyć nowe rachunki bankowe osobiste(https://keszker.pl/ranking-kont-osobistych/). Aby to zrobić, musisz dostarczyć kopię ostatniego odcinka wypłaty lub elektroniczną kopię ostatniego zeznania podatkowego. Będziesz także musiał podać informacje wymagane przez bank. Należy również pamiętać, że wiele banków może wymagać utrzymania minimalnego depozytu, aby otworzyć nowe konto. Może to wymagać spełnienia każdego miesiąca.

Na koniec powinieneś rozejrzeć się za najlepszymi stopami procentowymi. Możesz rozważyć otwarcie rachunku oszczędnościowego o wysokim zysku, jeśli masz na nie miejsce. Ponadto banki internetowe często oferują wyższe niż tradycyjne banki usługi, których możesz potrzebować, takie jak polecenia zapłaty, czeki i karty debetowe.

Usługi pożyczkowe – chwilówki ranking