Poczuj świąteczny klimat z kalendarzami adwentowymi.

  • by

Grudzień, święta, padający śnieg. Lubisz świąteczny klimat? Picie herbaty w długie zimowe wieczory lub po mroźnym spacerze? Jeśli tak to kalendarz adwentowy 2022 umili Ci czas oczekiwania do Świąt Bożego Narodzenia. 

Już od 1 grudnia możesz cieszyć się z odliczania do świąt poprzez codzienne otwierania okienka w kalendarzu adwentowym i parzeniu herbaty czy kawy. Delektując się każdego dnia nowym, ciekawym smakiem w ulubionym kubku lub filiżance.

Kalendarze adwentowe 2022 skrywają 24 torebki z różnymi rodzajami herbat. Każde okienko to inny smak, np. Gwiezdny Pył, Przysmak św. Mikołaja czy też Mandarynki z imbirem, aby codziennie Cię zaskoczyć czymś nowym. Na każdej saszetce z herbatą znajduje się instrukcja jej parzenia oraz wszelkie informacje aby wydobyć pełnię smaku danej herbaty. A może wolisz picie kawy? W naszym sklepie posiadamy również kalendarze adwentowe z kawą. Tak jak w przypadku kalendarzy z herbatą te z kawą mają również 24 saszetki ze zmieloną kawą Arabica najwyższej jakości. Na każdy dzień inny smak, np. Piernikowy, Poziomki w śmietanie albo Świąteczne ciastko. Każda saszetka kawy zawiera dokładny opis zawartości.

Kalendarze adwentowe 2022
(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html)  występują również w wersji mieszanej, czyli 12 różnych smaków świeżo zmielonej najwyższej jakości kawy Arabica oraz 12 wyjątkowych herbat sypanych, m.in zielona, rooibos, biała, puerh, ale też czarna czy mieszanka owocowa. Taki kalendarz będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają zarówno kawy jak i herbaty.

W asortymencie sklepu znajdziesz również pomysły na prezenty na święta
(https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html) , różne rodzaje kaw i herbat – w małych i dużych pojemnościach. Idealnymi prezentami na święta będą też zestawy herbat oraz kaw pięknie zapakowane w pudełka prezentowe, gdzie znajdziesz m.in. herbatę lub kawę w wybranym smaku, świecę sojową, kubek a nawet lizaka czekoladowego czy zestaw pałeczek cukrowych. Dla smakoszy kaw albo herbat jest to idealny prezent nie tylko na święta ale też na inne okazje tj. urodziny, imieniny, Dzień Babci czy Dzień Dziadka.