Światłowód Katowice

Światłowód Katowice

Światłowód – usługa przyszłości w Katowicach

Technologia światłowodowa wyróżnia się przede wszystkim niecodzienną dotąd prędkością połączenia, które jest także bardzo stabilne. Technologia ta jest najbardziej konkurencyjną w sektorze nowości internetowych. Można się spodziewać, że w ciągu kilku lat będzie się najpopularniejszym sposobem transmisji danych. Światłowód to pionierskie rozwiązanie, które określa kurs rozwoju Internetu w przyszłości.

Orange światłowód numerem jeden w swojej branży

Światłowód jest niepodatny na różnego typu zakłócenia pogodowe oraz elektromagnetyczne, co zapewnia stabilne łącze, w dowolnych warunkach atmosferycznych. Szybko zapomnimy co to jest problem nietrwałego i zrywającego Internetu. Pobieranie z Internetu nie będzie już ograniczone szybkością i zasięgiem. Internet przez światłowód jest stabilny i niepodatny na uszkodzenia.

Szybki i komfortowy przepływ danych

Dzięki światłowodowi Orange masz możliwość w rekordowo szybkim tempie przekazać zdjęcia, udostępnić video czy pobrać plik. Z Orange światłowód zajmie to tylko kilka sekund. Jest on numerem jeden w gronie usług internetowych. Światłowód osiąga szybkość transmisji danych, która jest niedostępna dla innych technologii. Dlatego też cieszy się on coraz większą renomą i rozwija się również w Katowicach. To wejście w nową erę usług internetowych, dla jakich nie istnieją granice oraz limity.

Internet przez światłowód w Twoim domu

Orange światłowód to bezpłatna oraz szybka instalacja w Twoim domu bez konieczności rozkuwania ścian oraz demontażu w domu. Nie wymaga instalowania kabli. Wystarczy małych gabarytów przewód światłowodowy. To niesamowicie komfortowa forma swobodnego dostępu do sieci, z którego może korzystać kilku użytkowników równolegle, co w żaden sposób nie wpływa na prędkość połączenia. Inwestycja w światłowód to świetna inwestycja na przyszłość.